Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyMiędzynarodowe Dni Wina - Jasło 2017


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2017-08-07 02:56 -+


Już po raz dwunasty w Jaśle odbędą się Międzynarodowe Dni Wina. Wszystkich miłośników wina i dobrej zabawy zapraszamy w ostatni wakacyjny weekend 26-27 sierpnia.

Międzynarodowe Dni Wina - Jasło 2017
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2017-08-26
do 2017-08-27

Miejsce:
Jasło
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Jasło od wielu lat określane jest mianem „stolicy odrodzonego polskiego winiarstwa”. Jasielskie wino nie tylko cieszy się ogromnym uznaniem środowiska winiarskiego, ale również jest produktem, z którego słynie miasto. Dla jednych winiarstwo jest pasją, dla innych przerodziło się w sposób na życie. Przyjeżdżających gości miasto wita rondem obsadzonym winoroślą, a niedalekie wzgórze porasta miejska winnica. Przez Jasło i okolicę przebiega „Jasielski Szlak Winny” tworzony przez kilkanaście lokalnych winnic. Enoturystom proponują one zwiedzanie, degustacje, szkolenia, a regionalne produkty lokalne stanowią idealne dopełnienie oferty.

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle to jedna z największych w kraju imprez winiarskich. Corocznie w ostatni weekend sierpnia przjeżdża na nią kilkudziesięciu winiarzy z kraju i zagranicy oraz tysiące gości. Winiarze oferują do degustacji kilkast rodzajów win, w tym nagrodzone podczas odbywającego się w Jaśle prestiżowego Konkursu Polskich Win. Goście mogą uczestniczyć w tematycznych warsztatach winiarskich, pokazach i prezentacjach lub odwiedzić winnice, które otwierają swoje podwoje podczas Dni Otwartych. Imprezie towarzyszy jarmark produktów lokalnych i koncerty.

Dni Wina są świętem ziemi jasielskiej, prezentującym jej kulturę, sztukę, tradycje i zwyczaje. Dają również możliwość przybliżenia uczestnikom kultury miast zaprzyjaźnionych z Jasłem.

Przyjedź do Jasła… warto!


≡VIDEO≡

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4035474 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.