Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyStudnia Kulturalna JDK zaprasza: Wieczór autorski z Edwardem Marszałkiem


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2020-08-18 21:13 -+


108.wydanie Studni Kulturalnej JDK utrzymane będzie w formie wieczoru autorskiego słynnego leśnika Edwarda Marszałka, który wydał ostatnio książkę „Lutek co miał szałas na połoninie”.

Studnia Kulturalna JDK zaprasza: Wieczór autorski z Edwardem Marszałkiem
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2020-08-25 godz. 17:00


Miejsce:
Jasielski Dom Kultury
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Wolny.

„Lutek Co miał szałas na połoninie” to kolejna pozycja autorstwa Edwarda Marszałka. Książka opowiada o życiu legendarnego Ludwika Pińczuka, który ponad pół wieku temu stworzył, a potem przez długie lata prowadził kultowe schronisko „Chatka Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej. Wydawnictwo zawiera wiele nieznanych faktów z życia Lutka i prezentuje dotąd niepublikowane fotografie oraz dokumenty.

Autor książki dr Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie jest prawdziwym człowiekiem renesansu, o wielu talentach i niezwykle rozległych zainteresowaniach. Z wykształcenia leśnik i prawnik, znany jest również jako dziennikarz, redaktor naczelny kwartalnika Grupy Bieszczadzkiej GOPR „Echo połonin”, autor wielu książek i artykułów prasowych w różnych periodykach, poeta, wspaniały krasomówca, laureat programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej 2014, przewodnik PTTK, ratownik GOPR i speleolog. Ponadto uprawia fotografię, rzeźbiarstwo, malarstwo i muzykę.

Wstęp na 108 Studnię Kulturalną JDK jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują maseczki ochronne.

Elżbieta Ruszałafb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 6228840 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ