Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyWystartowały zapisy na V Bieg Beskidnika


Poleca: wanderer  Dział: Wydarzenia Dodano: 2020-08-26 10:23 -+


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegów górskich na V edcyję Biegu Beskidnika.

Wystartowały zapisy na V Bieg Beskidnika
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2020-08-25
do 2020-09-27

Miejsce:
Folusz
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Opłata startowa 30,00 zł

Zapisywać możecie się pod linkiem: lub bezpośrednio do MDK.
Wszystkie ważne informacje znajdziecie w Regulaminie, który dostępny jest w systemie zapisów, można się z nim także zapoznać pod linkiem:

Opłata startowa wynosi 30,00 zł. W tym roku w pakiecie otrzymacie koszulki, więc bardzo prosimy o szybkie dokonywanie wpłat, abyśmy mogli zdążyć z realizacją zamówienia.

Będzie istniała możliwość zapisania się w dniu imprezy (jeśli nie zostanie przekroczony limit miejsc), ale wpisowe wtedy wynosić będzie 50,00 zł i musicie się liczyć z tym, że nie będzie dla Was pełnego pakietu startowego (będziemy Wam go wysyłać później pocztą).

Trasy się nie zmieniają, macie do wyboru pobiec na 6 km i się lekko zmęczyć, albo spróbować jednak pięknego podbiegu na Wątkową, obejrzeć sobie Tatry przy dobrej pogodzie i w pięknym stylu zbiec na metę, mając w nogach około 21 km. Dla każdego coś miłego :)

Serdecznie zapraszamy!fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544761 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ