Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyX Festiwal Smaków Regionalnych - Pierogi


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2018-07-05 11:06 -+


Gmina Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec serdecznie zapraszają na jubileuszowy X Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi, który odbędzie się 19 sierpnia br. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu.

X Festiwal Smaków Regionalnych - Pierogi
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2018-08-19 godz. 13:00-23:59


Miejsce:
Urząd Gminy w Tarnowcu
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Bezpłatny

Jak na nazwę imprezy przystało pierogów nie zabraknie dla nikogo. Będą się one pojawiać w różnych postaciach przez cały dzień. Od godziny 13:00 będzie można degustować pierogi oraz wszelkiego rodzaju jadło regionalne przygotowane przez KGW .
Na scenie zaprezentują się lokalne Kapele Ludowe oraz Zespoły śpiewacze: Potakowianki, Dworzanie, Zespół Tarnina oraz Kapela Tarnowcoki.
Nie zabraknie konkursów z pierogami w roli głównej. Panie zmagać się będą w Konkursie Lepienia Pierogów na czas”, Panowie zaś rywalizować będą w Konkursie ” Jedzenia pierogów na czas”. Konkursy te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród festiwalowych gości.
Na straganach zaprezentują się przedstawiciele rzemiosła ludowego ze swoimi wyrobami: wikliniarskimi, hafciarskimi, szkłem artystycznym, ceramiką, kowalstwem.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAKOPOWER
Festiwal z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem smakoszy, w zeszłym roku padł kolejny rekord – Koła Gospodyń przygotowały ponad 120 000 pierogów. Liczymy, że również w tym roku nie zabraknie chętnych do degustacji jadła regionalnego.

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4064838 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.