Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Ciekawostki Kamila Mika - Pisanki ażurowe z Dębowca


 Dział: filmy Dodano: 2016-03-26 16:48 -+


Filmowa prezentacja pisanek ażurowych wykonanych przez Kamilę Mika z Dębowca koło Jasła.


Kamila Mika mieszka w Dębowcu tam tworzy i rozwija swoje pasje artystyczne, które jak sama twierdzi, najprawdopodobniej odziedziczyła po dziadkach Antonim Mika i Józefie Konopka.
Od dzieciństwa wykazywała zdolności plastyczne, zauroczona obrazami dziadka Antoniego i pisankami Józefa dużo rysowała, przede wszystkim konie i inne zwierzęta, które są jej wielką pasją.
Kamila przez jakiś czas pracowała przy zdobieniu bombek choinkowych. Zajmowała się również robieniem biżuterii srebrnej, stroików świątecznych i kartek okolicznościowych. Jej nową pasją są pisanki. Wcześniej robiła pisanki metodą quillingową, cekinowe z muliny i wiele innych. W tym roku postanowiła spróbować czegoś nowego - pisanek ażurowych. Inspiracją była mała pisanka ażurowa, którą dostała w prezencie. Bardzo szybko, samodzielnie opanowała technikę wycinania pisanek ażurowych.


≡VIDEO≡

TAGI: Kamila Mika Pisanki Ażurowe Dębowiec Jasło Podkarpacie Rękodzieło

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzySTATSTYKA:

Jesteś naszym 10862954 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6.9 °C Prędkość wiatru: 7.5 km/h Kierunek wiatru: 286 °
Ciśnienie: 967 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ