Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Ciekawostki Podsumowanie majowego weekendu - Jasło


Źródło: KPP Jasło  Dział: przeglad_mediow Dodano: 2016-05-04 12:34 -+


Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu jasielskiego w czasie działań „Majowy Weekend 2016”.

Podsumowanie majowego weekendu - Jasło

W porównaniu z ubiegłoroczną akcją było bezpieczniej. Od minionego piątku do wtorku nie doszło do wypadku drogowego, policjanci interweniowali w związku z 5 kolizjami. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

Głównym zadaniem policjantów w trakcie działań „Majowy Weekend 2016”, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami, było dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo kierowców i pieszych. Od 29 kwietnia do 3 maja, w działaniach brali udział funkcjonariusze ruchu drogowego oraz służb patrolowych.

W tym czasie na drogach powiatu jasielskiego nie doszło do wypadku drogowego. Policjanci interweniowali w związku z 5 kolizjami drogowymi. Jedna miała miejsce na terenie Jasła, pozostałe cztery w Świerchowej, Nienaszowie, Cieklinie i Nawisu Kołaczyckim. W tych zdarzeniach nikt nie doznał poważnych obrażeń. Główną ich przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa oraz niedostosowanie prędkości do panujących warunków.

Niestety niektóre osoby, pomimo informacji o tym, że jednym z priorytetów działań jest ujawnianie nietrzeźwych kierujących, zdecydowały się usiąść za kierownicą, mimo że wcześniej piły alkohol. Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

W ubiegłym roku podczas "Majowego Weekendu" na drogach powiatu jasielskiego odnotowano 2 wypadki drogowe, policjanci zatrzymali wówczas więcej nietrzeźwych kierowców.fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzySTATSTYKA:

Jesteś naszym 5659031 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ