Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyAnna i Krzysztof Kusiak - wystawa pt. „Biecz w starych publikacjach prasowych”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2019-10-12 13:09 -+


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Biecz w starych publikacjach prasowych” autorstwa Anny i Krzysztofa Kusiaków.

Anna i Krzysztof Kusiak - wystawa pt. „Biecz w starych publikacjach prasowych”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2019-10-23 godz. 16:00


Miejsce:
Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Wolny.

Organizator wystawy dr Sławomir Mrozek, wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej.

Anna i Krzysztof Kusiakowie od 2014 roku prowadzą Regionalny Blog Historyczny „Z Pogranicza” o ziemi gorlickiej i jasielskiej. W chwili obecnej na portalu znajduje się kilkanaście zakładek tematycznych i ponad 900 różnych postów, w tym stare zdjęcia, artykuły prasowe, notki, ogłoszenia, reklamy czy dokumenty, również udostępniane przez czytelników.

Anna Kusiak – ur. 1988 w Nowym Sączu. Absolwentka Liceum Plastycznego im. T. Brzozowskiego w Krośnie ze specjalizacją snycerstwo. Miłośniczka zielarstwa oraz mitologii słowiańskiej, jeszcze zanim stało się to modne.

Krzysztof Kusiak – ur. 1983 w Gorlicach. Absolwent Historii na Uniwersytecie Rzeszowskim, autor publikacji Gorlickie w Wielkiej Wojnie 1914-1915. Wspomnienia, relacje, legendy, artykułów publikowanych w regionalnych periodykach oraz uczestnik lokalnych konferencji i seminariów historycznych. Interesuje się historią regionalną ze szczególnym uwzględnieniem dawnej prasy.

Wystawa Krzysztofa i Anny Kusiak „Biecz w starych publikacjach prasowych” - relacjafb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 6220873 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ