Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyWystawa malarstwa Danuty Poręby


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2021-10-30 10:58 -+


Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Danuty Poręby, który odbędzie się w piątek 19-11-2021 r. o godzinie 18:00.

Wystawa malarstwa Danuty Poręby

Data wydarzenia:
od 2021-11-19 godz. 18:00
do 2022-01-19

Miejsce:
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Bezpłatny.

Danuta Poręba - jest absolwentką Liceum Plastycznego im. A. Kenara w Zakopanem i Instytutu Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie, gdzie uzyskała dyplom w pracowni malarstwa. Od wielu lat jest nauczycielem w gorlickiej „Czwórce”. Bierze udział w dorocznych wystawach gorlickiego środowiska plastycznego organizowanych w Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów”. Uczestniczyła w wystawach zbiorowych w Jaśle, Bardejowie, Nowym Sączu oraz wystawie indywidualnej w Muzeum Regionalnym w Gorlicach. Prezentuje cykl obrazów w którym głównym motywem jest pejzaż, zachwyt nad przyrodą, urodą świata. W abstrakcyjnie przetworzonym pejzażu wielkim wyzwaniem jest nieustannie zmieniające się światło, kolor i przestrzeń.


TAGI: Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie Cieklin Muzeum Historia Kultura Danuta Poręba Gorlice Wystawa Malarstwo

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 8070204 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ