Wystawa pokonkursowa „In vino veritas”


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyWystawa pokonkursowa „In vino veritas”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2023-08-05 10:44 -+


Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wystawę pokonkursową „In vino veritas”. Wystawa jest pokłosiem organizowanego po raz drugi konkursu plastycznego dla dorosłych pod tym właśnie tytułem.

Wystawa pokonkursowa „In vino veritas”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2023-08-04
do 2023-09-30

Miejsce:
Muzeum Regionalne w Jaśle
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Celem Konkursu jest rozwijanie kreatywności i zainteresowań plastycznych oraz docenienie twórców i pasjonatów. Tematem są tradycje winiarskie regionu jasielskiego, rozwijające się od lat 80. ubiegłego wieku.
Jest to druga edycja konkursu. Poprzednia, ubiegłoroczna, spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Prace konkursowe spłynęły praktycznie z całej Polski. Wykazywały się wyjątkową różnorodnością technik oraz kreatywnością i pomysłowością w interpretacji tematu. Pokonkursowa wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem, a nabyte przez muzeum prace zdobią dziś salę ekspozycyjną na pierwszym piętrze.
Obecna edycja przeszła oczekiwania organizatorów, wpłynęło ponad dwa razy więcej zgłoszeń niż w roku ubiegłym. Prace prezentują też wysoki poziom i charakteryzują się pomysłowością w podejściu do tematu oraz różnorodnością technik. Wszystkie zgłoszone prace podziwiać można już teraz na ekspozycji czasowej. Ocena jurorów będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu, a uroczyste ogłoszenie wyników konkursu zaplanowane podczas XVII Międzynarodowych Dni Wina 27 sierpnia o godz. 15.00.
Wystawa czynna będzie do końca września.


#Muzeum Regionalne w Jaśle #Jasło #Muzeum #Historia #Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 11270172 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.