Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Z regionu Kierowca zginął pod kołami własnego autobusu - Dukla


Źródło: KMP Krosno  Dział: przeglad_mediow Dodano: 2017-07-05 21:10 -+


58-letni mężczyzna zginął pod kołami autobusu, który stoczył się ze wzniesienia. Do tragicznego zdarzenia doszło na przykościelnym parkingu w Dukli. Rozpędzony pojazd przejechał kilkadziesiąt metrów, po czym zatrzymał się w zaroślach.

Kierowca zginął pod kołami własnego autobusu - DuklaDo zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.40, na terenie kościelnego parkingu przy ul. Bernardyńskiej w Dukli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autokarem do dukielskiego klasztoru przybyła grupa pielgrzymów. Wszyscy podróżni wyszli z pojazdu, by uczestniczyć w nabożeństwie. W pewnej chwili stojący na parkingu kierowca autobusu zauważył, że jego pojazd stacza się ze wzniesienia. Gdy próbował zatrzymać autokar, został wciągnięty pod koła. 58-letni kierowca zginął na miejscu.

Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, zniszczeniu kilku znaków, tablic informacyjnych oraz drogowskazów, autobus zatrzymał się w zaroślach, tuż przy zabudowaniach.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


TAGI:


Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport


STATSTYKA:

Jesteś naszym 4035472 gościem.
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.