Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmy„BLIŻEJ” JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2022-08-27 10:18 -+


Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy malarstwa Joanny Róg-Ociepki pt.: „Bliżej” - 2 września 2022roku godz. 18:00 Ośrodek Konferencyjno - Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku.

„BLIŻEJ” JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2022-09-02 godz. 18:00
do 2022-09-28

Miejsce:
Kasztel w Szymbarku
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
podczas wernisażu i prelekcji dr. Łopatkiewicza wstęp bezpłatny – w innym terminie wg. cennika

Joanna Róg-Ociepka – malarka, rysowniczka, wykładowczyni na WSE w Krakowie na kierunku Grafika reklamowa i multimedia. Prowadzi pracownię dyplomową Ilustracji, zajęcia Rysunku i Kompozycji oraz zajęcia z Obróbki animacji, filmu i dźwięku.Jest doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się krótkimi formami filmu i animacji oraz art site specific.Absolwentka ASP w Krakowie na wydziale Malarstwa. Stypendystka w ENSBA w Dijon we Francji. Dyplom pt: „Samotrzeć” u prof. Jacka Waltosia. Należy do ZPAP okręgu krakowskiego. Członkini, współtwórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych w Fundacji Sztuki Nowej Znaczy się. Współtworzy grupę artystyczną FLU Grypa Twórcza. Od 2010 roku prowadzi pracownię artystyczną Frescoarte w ramach której tworzy i wykonuje malowidła, freski i murale. Miała kilka wystaw indywidualnych. Brała udział w wielu wystawach grupowych. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju jak i za granicą.

Laureatka nagrody specjalnej w konkursie II Przeglądu Sztuki Współczesnej „Nowa Awangarda” Galerii Szyb Wilsona (2018). Współlaureatka wyróżnienia wystawy kolektywu FLU Grypa Twórcza w ramach konkursu Krakers Cracow Gallery Weekend (2018). Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy (2018). Finalistka 19 Ogólnopolskiego Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2009” w Legnicy (2009).


Galeria zdjęć (1)

„BLIŻEJ” JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU

TAGI: Kasztel w Szymbarku Szymbark Muzeum Historia Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 9343160 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6.1 °C Prędkość wiatru: 13 km/h Kierunek wiatru: 176 °
Ciśnienie: 984 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ