Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyPIOTR RĘDZINIAK „PRZESTRZENIE„/ MALARSTWO, PAPIER, TECHNIKI TKACKIE - WYSTAWA


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2022-08-13 11:45 -+


Zapraszamy do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach 19 sierpnia o godz. 18:00 na wernisaż wystawy „Przestrzenie” Piotra Rędziniaka. Wystawa będzie prezentowana do 14 września br.

PIOTR RĘDZINIAK „PRZESTRZENIE„/ MALARSTWO, PAPIER, TECHNIKI TKACKIE - WYSTAWA
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2022-08-19 godz. 18:00
do 2022-09-14

Miejsce:
Galeria Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
podczas wernisażu wstęp bezpłatny (w innym terminie wg. cennika).

Piotr Rędziniak - urodził się w 1968 roku w Gorlicach. Absolwent rzeszowskiego PLSP. Ukończył PWSSP (obecna ASP) w Łodzi na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego o specjalności Tkanina Unikatowa. Dyplom w pracowni prof. A. Mańczak z aneksami w pracowni malarstwa prof. M. Wagnera i pracowni tkaniny dekoracyjnej prof. K. Górskiej-Nadratowskiej uzyskał w 1995 r. Od 1995 r. pracownik BWA w Rzeszowie. Od 1996 członek ZPAP Okręg Rzeszowski. Uprawia malarstwo, rysunek, tkaninę artystyczną i sztukę włókna i papieru. Zorganizował ponad 20 wystaw indywidualnych oraz brał udział w ponad 100 wystawach zbiorowych. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień. Autor licznych tekstów o artystach publikowanych w katalogach do wystaw, w czterech tomach „Artyści Podkarpacia” (wyd. PTZSzP Zachęta) i miesięczniku społeczno-kulturalnym „Rzeszów Nasz Dom”. W 2017 otrzymał Honorową Odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej. Od 2019 r. jest dyrektorem BWA w Rzeszowie.


Galeria zdjęć (1)

PIOTR RĘDZINIAK „PRZESTRZENIE„/ MALARSTWO, PAPIER, TECHNIKI TKACKIE - WYSTAWA

TAGI: Piotr Rędziniak Galeria Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Gorlice Muzeum Historia Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 9111301 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 8.1 °C Prędkość wiatru: 0 km/h Kierunek wiatru: 158 °
Ciśnienie: 995 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ