◄
Dzisiaj w piękny październikowy dzień młodzież z Publicznego Gimnazjum w Cieklinie poznawała urządzenia do ćwiczeń zainstalowane na PZU Trasie Zdrowia.
Dnia 24 lipca 2014 r. Urząd Gminy w Dębowcu ogłosił przetarg na budowę parkingu samochodowego w Foluszu oraz zabudowę rowu z wykonaniem chodnika i budowę parkingu samochodowego w Cieklinie.
Już możemy zobaczyć pierwsze urządzenia do ćwiczeń na PZU Trasie Zdrowia w Cieklinie. W sobotę została zamontowana tablica informacyjna i 5 stanowisk do ćwiczeń wokół Wiejskiego Ośrodka Kultury i w parku koło leśniczówki Magurskiego Parku Narodowego.
Gmina Dębowiec przystąpiła do konkursu ogłoszonego przez Fundację PZU na wykonanie „PZU Trasy Zdrowia” zlokalizowanej w naszej miejscowości. Konkurs był skierowany do samorządów lokalnych w gminach do 50 tysięcy mieszkańców.
Pierwszy sparing LKS Beskid Cieklin. Debiut drużyny i historyczna bramka W niedzielę, 2 sierpnia 2026 r., drużyna tworzona z myślą o powstaniu LKS Beskid Cieklin rozegrała swój pierwszy w historii mecz sparingowy. Rywalem zespołu był doświadczony GP‑Wodwiert Standart Święcany, występujący od wielu lat na poziomie B klasy.
Jak nie Wiedeń to Gorlice! Wystawa Marca Chagalla w Dworze Karwacjanów „Gdy Chagall maluje, nigdy nie wiadomo, czy robi to we śnie, czy na jawie. Gdzieś w swojej głowie musi mieć anioła” Pablo Picasso
Pablo Picasso
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.