Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Z regionu Pokonkursowe rozdanie nagród


Źródło: Magurski Park Narodowy  Dział: przeglad_mediow Dodano: 2016-12-09 14:13 -+


W czwartek 9 grudnia 2016 roku w Ośrodku Edukacyjnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej odbyło się wręczenie nagród laureatom tegorocznych konkursów plastycznego i fotograficznego pt. "Drugie życie drzewa".

Pokonkursowe rozdanie nagród

Konkurs plastyczny adresowany był do uczniów szkół podstawowych, a fotograficzny do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Wyniki oraz prace laureatów i prace wyróżnione można zobaczyć na naszej stronie internetowej w dziale "Konkursy".

Nie wszyscy nagrodzeni uczniowie dotarli na uroczystość, więc nagrody drogą pocztową zostaną wysłane do odpowiednich placówek edukacyjnych. Nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz Magurski Park Narodowy wręczali Z-ca dyrektora MPN Jacek Borek wraz z jurorkami konkursu plastycznego - panią Ireną Ziembą, dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Krempnej, panią Dominiką Jędrzejczyk-Wielgosz, artystką oraz panią Magdaleną Kuś kierującą Zespołem ds. Edukacji MPN.

Po uroczystości i poczęstunku dzieci wraz z opiekunami mieli okazję wysłuchać ilustrowanej zdjęciami opowieści o podróżach do ukraińskich Karpat Wschodnich, prelegentem była Magdalena Kuś. Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział, a nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy!
Specjalne podziękowania kierujemy również do współfundatora nagród – Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz do jurorek i jurorów obu konkursów.


Galeria zdjęć (4) fot. Magurski Park Narodowy

Pokonkursowe rozdanie nagród Pokonkursowe rozdanie nagród Pokonkursowe rozdanie nagród Pokonkursowe rozdanie nagród


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 6012976 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ