Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Z regionu Wypadek w Zarzeczu - gmina Dębowiec


Źródło: KPP Jasło  Dział: przeglad_mediow Dodano: 2017-10-17 23:56 -+


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Zarzeczu. Wczoraj po południu kierująca rowerem mieszkanka gminy Dębowiec, przewożąc w foteliku 4-letnią córkę, zderzyła się z samochodem osobowym.

Wypadek w Zarzeczu - gmina Dębowiec

Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala, jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem do Wojewódzkiego Szpitala w Rzeszowie.

Wczoraj przed godziną 16, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu. Ze zgłoszenia wynikało, że rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 34-letnia mieszkanka gminy Dębowiec, jechała rowerem drogą powiatową relacji Łajsce - Zarzecze. W zamontowanym foteliku przewoziła swoją 4-letnią córkę. Zjeżdżając ze wzniesienia nie zdołała wyhamować przed skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 992, w wyniku czego uderzyła w bok jadacego w kierunku Świerchowej osobowego renault.

Na skutek zdarzenia rowerzystka została przewieziona do jasielskiego szpitala, natomiast jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu wypadku sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz ustalili świadków. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

pw
Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ niepirat: jadę 70 km/h wyprzedzają nawet TiR-y! To ile można w terenie zabudowanym?! Dobrze, że tej pani pirat nie trącił

Odpowiedz Dodano: 2018-01-02 16:55:01
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4052855 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.