Eurowybory 2024 - kandydaci na Podkarpaciu


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci 



Eurowybory 2024 - kandydaci na Podkarpaciu


 Dział: wiadomosci Dodano: 2024-05-30 10:31 -+


Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Sprawdź kto ubiega się o mandat europosła na Podkarpaciu?

Eurowybory 2024 - kandydaci na Podkarpaciu


Eurowybory 2024. Kandydaci na Podkarpaciu, okręg nr 9

LISTA NR 1. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Elżbieta Burkiewicz, poseł
2. Wiesław Lada, dyrektor wykonawczy
3. Krzysztof Stańko, wyższy urzędnik samorządowy
4. Błażej Borowiec, ekonomista
5. Dariusz Dubis, lekarz medycyny
6. Małgorzata Dachnowicz, dziennikarz
7. Iwona Lewek, wyższy urzędnik samorządowy
8. Barbara Lubas, ekonomista
9. Małgorzata Dymek-Armata, przedsiębiorca
10. Zbigniew Micał, rolnik

LISTA NR 2. KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Tomasz Buczek, przedsiębiorca
2. Karolina Pikuła, stewardesa
3. Adam Berkowicz, przedsiębiorca
4. Tomasz Jaworski, dyrektor ds. informatyki
5. Ewelina Szczutko, rolnik
6. Milena Górska-Hołyst, kierownik projektu
7. Alicja Zając, nauczyciel
8. Wojciech Zboch, inżynier planista
9. Piotr Pomykała, nauczyciel
10. Andrzej Słodyczko, emeryt wojskowy

LISTA NR 3. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA W NORMALNEJ EUROPIE
1. Paweł Frankiewicz, prawnik
2. Małgorzata Zych, socjolog
3. Jacek Kotula, ekonomista
4. Lucyna Kulińska, nauczyciel akademicki
5. Daniel Hausner, ekonomista
6. Alicja Zając, technik włókiennik
7. Anna Szymańska, specjalista ds. stosunków międzynarodowych
8. Dariusz Szczepanik, prawnik
9. Anna Mazur, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
10. Andrzej Duda, lekarz medycyny

LISTA NR 4. KOMITET WYBORCZY POLEXIT
1. Grzegorz Rykała, specjalista administracji publicznej
2. Bartłomiej Wesołowski, inżynier elektryk
3. Mariusz Kruczek, kapitan statku morskiego
4. Magdalena Wieszczek, pielęgniarka
5. Rafał Baran, stolarz
6. Paulina Fronczak, organizator imprez rozrywkowych
7. Elżbieta Adamek, bibliotekarz
8. Magda Sajdak, student
9. Teresa Hapka, pedagog

LISTA NR 5. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1. Elżbieta Łukacijewska, ekonomistka
2. Jolanta Kaźmierczak, inżynier budownictwa
3. Teresa Kubas-Hul, ekonomista
4. Jacek Wiśniewski, nauczyciel
5. Zbigniew Trębacz, nauczyciel
6. Antoni Pikul, architekt
7. Marek Przywalny, negocjator biznesowy
8. Marcin Piotrowski, przedsiębiorca
9. Józef Podyma, inżynier mechanik
10. Renata Butryn, nauczycielka

LISTA NR 6. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1. Wiktoria Barańska, tłumacz
2. Grzegorz Budzik, nauczyciel akademicki - nauki inżynieryjno-techniczne
3. Agnieszka Chmiel, technik ekonomista
4. Jakub Skiba, student
5. Monika Kurek, technik handlowiec
6. Wiesław Woś, woźny
7. Magdalena Szczepańska, specjalista administracji publicznej
8. Przemysław Róg, mediator sądowy
9. Iwona Urban, agent ubezpieczeniowy
10. Gabriel Zajdel, edukator

LISTA NR 7. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Daniel Obajtek, menedżer
2. Bogdan Rzońca, nauczyciel
3. Władysław Ortyl, inżynier mechanik
4. Marcin Warchoł, nauczyciel akademicki
5. Teresa Pamuła, inżynier ogrodnictwa
6. Rafał Weber, prawnik
7. Maria Kurowska, parlamentarzysta
8. Jolanta Sawicka, prawnik
9. Ewa Leniart, prawnik
10. Marek Kuchciński, parlamentarzysta


#Wybory #Parlament Europejski #Kandydaci #Okręg 9 #

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 11390781 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.