Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa


 Dział: kultura Dodano: 2018-10-07 21:22 -+


W piątkowy wieczór, 5 października 2018 r. została otwarta wystawa malarstwa Grzegorza Szatka pt. Atawizm Dali - ′ 89 Szatek. Wydarzenie to miało miejsce w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie.

Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa

 Podczas wernisażu autor obrazów wyjaśnił znaczenie tytułu wystawy, który wynika z jego fascynacji twórczością Salvadora Dalí. Jeden z obrazów prezentowany na wystawie to kopia w skali 1:1 obrazu z 1951 roku pt. „Chrystus świętego Jana od Krzyża” namalowanego przez Salvadora Dali. Wystawę można zwiedzać do końca listopada.

Grzegorz Szatek (ur. 26 grudnia 1989 r. w Jaśle) - absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie w 2013 r. uzyskał dyplom licencjacki z zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej. W 2015 r. uzyskał tytuł magistra z zakresu kulturoznawstwa i wiedzy o mediach w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Absolwent malarstwa w Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.


Galeria zdjęć (19)

Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa Grzegorz Szatek - wernisaż w Muzeum Narciarstwa


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ dębowczanin: Brawo!

Odpowiedz Dodano: 2018-10-21 16:13:38

 ~ dębowczanin: Brawo!

Odpowiedz Dodano: 2018-10-21 16:13:33
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5785553 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ