Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal”


 Dział: wiadomosci Dodano: 2012-10-09 17:45 -+


To była już trzecia edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal”, nie mniej ekscytująca od wcześniejszych. 28 września, w piątkowy poranek, sześć drużyn reprezentujących sześć szkół gimnazjalnych z Cieklina, Krempnej, Krygu, Lipinek, Nienaszowa i Nowego Żmigrodu

III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal”

wystartowało z Przełęczy Hałbowskiej. Ich celem było jak najszybsze dotarcie do Ośrodka Edukacyjnego MPN w Krempnej wzdłuż żółtego szlaku. Ale po drodze musieli się również wykazać wiedzą, sprytem i opanowaniem, bo czekało na nich dziewięć różnorodnych zadań i ćwiczeń do wykonania. Uczestnicy zbierali punkty zarówno za poprawne wykonanie zadań, jak i za czas przejścia trasy.

Po ukończeniu biegu i podliczeniu punktów wyłoniono laureatów:
I miejsce zdobyli uczniowie: Katarzyna Potera, Jakub Roczniak i Marcin Hućko z Gimnazjum w Nowym Żmigrodzie,
II miejsce - uczniowie: Aleksandra Zborowska, Dorota Leputa i Mateusz Ziomek
z Gimnazjum w Krempnej,
III miejsce – uczennice: Anita Czechowicz, Aneta Cygan i Daria Dybaś z Gimnazjum
w Cieklinie.Nagrody w Turniej zostały ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Grupę Nowy Styl i Magurski Park Narodowy. Dziękujemy za pomoc w realizacji Turnieju.

Źródło: www.magurskipn.pl


Galeria zdjęć (23)

III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal” III edycja Turnieju Wiedzy „Przyrodnik na medal”

TAGI:

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 6038216 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ