Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle


 Dział: kultura Dodano: 2011-12-05 10:49 -+


W dniu 25 listopada 2011 roku w sali widowiskowej JDK odbył się koncert z okazji Jubileuszu 20-lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle.W części oficjalnej Mirosława Lisowska, dyrektor i założyciel szkoły przywitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców,

Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle

pedagogów i miłośników muzyki, którzy wypełnili wszystkie wolne miejsca sali widowiskowej JDK.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wicewojewoda Andrzej Reguła, poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca, przedstawiciel Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, główny wizytator Regionu Rzeszowskiego Krzysztof Szczepaniak, burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, wiceburmistrz Jasła Leszek Znamirowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jasła Henryk Rak oraz ksiądz dziekan Tadeusz Paszek.

Z okazji jubileuszu szkoła otrzymała również życzenia od starosty jasielskiego Adama Kmiecika, wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza oraz od dyrektorów szkół artystycznych i instytucji kulturalnych.
Wicewojewoda Andrzej Reguła wręczył odznaki honorowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej” Mirosławie Lisowskiej, Ryszardowi Czerwonce i Tadeuszowi Wróblowi. Natomiast główny wizytator Regionu Rzeszowskiego Krzysztof Szczepaniak uhonorował dyplomem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Za szczególny wkład pracy w rozwój szkolnictwa artystycznego” Bogusława Jaskółkę, Jana Szmyda, Małgorzatę Bosak-Skrzyszowską, Jarosława Stompla oraz Marka Rolka.

W części artystycznej wystąpili soliści wydziału instrumentalnego i wokalnego, zespoły kameralne, chór oraz orkiestry szkolne.
Zgromadzona publiczność mogła usłyszeć kompozycje m.in. A.Vivaldiego, J.Dowlanda, A.Dvoraka, B.Bartoka, G.Gershwina, G.Verdiego, K.Szymanowskiego. Wśród wykonywanych utworów znalazły się również utwory rozrywkowe wykonane przez kwartet saksofonowy, zespół perkusyjny, zespół wokalny oraz orkiestrę dętą.

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w przygotowanie koncertu i naszego wspólnego jubileuszu. W sposób szczególny dziękujemy rodzicom i uczniom, którzy swoim zaangażowaniem i talentem wpływają na kulturę Jasła oraz naszego regionu.

Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jaśle


Galeria zdjęć (20)

Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle Jubileusz 20 - lecia Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle

TAGI: Jasło Prywatna Szkoła Muzyczna Krzysztof Szczepaniak Leszek Znamirowski

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 8942446 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 19.9 °C Prędkość wiatru: 1.7 km/h Kierunek wiatru: 153 °
Ciśnienie: 979 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ