Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Dębowiec


Źródło: bip.debowiec.pl  Dział: wiadomosci Dodano: 2019-03-12 18:20 -+


Konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Dębowiec w celu zasięgnięcia opinii w sprawie projektu zmiany Statutu Sołectwa.

Konsultacje społeczne  z mieszkańcami Gminy Dębowiec

Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek informuje, że w dniach od 12 marca do 19 marca 2019 roku odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Dębowiec, zamieszkałymi w sołectwach: Cieklin, Dębowiec, Dobrynia, Duląbka, Dzielec, Folusz, Łazy Dębowieckie, Majscowa, Pagórek, Radość, Wola Cieklińska, Wola Dębowiecka, Zarzecze w celu zasięgnięcia opinii w sprawie projektu zmiany Statutu Sołectwa.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie zbierania pisemnych uwag i opinii do projektu zmiany Statutu Sołectwa na formularzu konsultacyjnym, który wraz z projektem zmiany Statutu został udostępniony:
 W sekretariacie Urzędu Gminy Dębowiec - pok. 9
  Na stronie internetowej gminy: Więcej informacji ⇒  i w Biuletynie Informacji Publicznej: Więcej informacji ⇒ w zakładce konsultacje społeczne
  U Sołtysów sołectw Gminy Dębowiec.

Wypełniony formularz należy:
     1.  Złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Dębowiec – pok. 9
     2.  Przesłać drogą elektroniczną na adres: gmina@debowiec.pl

Opinie i uwagi dotyczące projektu zmiany Statutu Sołectwa podlegają rozpatrzeniu przez Komisję Statutową Rady Gminy Dębowiec.

Wyniki konsultacji mają charakter opiniodawczy i nie będą wiążące dla organów Gminy.fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5995452 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ