Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę


Źródło: fot. Facebook, Wojciech Środoń  Dział: wiadomosci Dodano: 2014-04-12 23:21 -+


W piątek 11 kwietnia 2014 r. wieczorem, młodzież z Parafii Cieklin licznie uczestniczyła w Drodze Krzyżowej na Cieklinkę.
Na szczycie Cieklinki ks. Wojciech Środoń odprawił Msze Świętą.

Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę

Tradycja Drogi Krzyżowej zrodziła się w średniowieczu w Jerozolimie, gdzie franciszkanie oprowadzali pątników, którzy zatrzymywali się przy stacjach przedstawiających historię śmierci Jezusa. W XVII wieku ustalono liczbę 14 stacji, która obowiązuje do dziś.


Galeria zdjęć (26)

Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na Cieklinkę Nocna Droga Krzyżowa na CieklinkęKomentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ wiktor:

Odpowiedz Dodano: 2014-05-09 14:58:14
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4076465 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.