Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów


 Dział: kultura Dodano: 2013-01-24 23:20 -+


24 stycznia 2013 roku w Cieklinie odbył się I Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Organizatorem konkursu było Regionalne Stowarzyszenie Folklorystyczne „Wrzos” z Dębowca.

Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów

W ciągu kilku godzin wszyscy zebrani obejrzeli siedemnaście prezentacji przygotowanych przez: szkoły podstawowe w Cieklinie, Dębowcu, Dobryni i Duląbce, przedszkole w Cieklinie, gimnazjum w Cieklinie oraz grupę śpiewaczą z Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Występy oceniała komisja, którą tworzyli: Zbigniew Dranka, Stanisław Spólnik, Teresa Wojtunik, Mariusz Zoła i Piotr Steczkowski.

W kategorii grup obrzędowo-teatralnych Szkoła Podstawowa z Dobryni uzyskała II miejsce. W kategorii solistów I miejsce zdobyła Justyna Żychowska. Wszyscy uczestnicy grup śpiewaczych otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki.

Laureatom i uczestnikom przeglądu składamy gratulacje, gdyż wszystkie występy były na wysokim poziomie i bardzo nam się podobały.

Źródło:
www.sp-dobrynia.klikklik.pl
fot. Bożena Jurkowska

Pod tym linkiem można obejrzeć więcej zdjęć z tego Przeglądu ⇒


Galeria zdjęć (14)

Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ Admin: Niestety nie mogłem być na konkursie by zrobić zdjęcia i napisać relację. Zauważ, że artykuł i zdjęcia opublikowała nauczycielka ze szkoły w Dobryni na stronie. To ona zadbała o swoją grupę by ją pokazać. Ja gratuluje uczniom z Duląbki za zajęcie pierwszego miejsca. Jeżeli ktoś ma więcej zdjęć z tego konkursu, proszę przesłać na adres cieklin@vp.pl na pewno zostaną opublikowane.

Dodano: 2013-01-25 19:28:28 Odpowiedz

 ~ karixxo: a o Duląbce nic nie napiszą zajęliśmy pierwsze miejsce to czemu nie napiszecie tylko piszecie o Dobryni tak samo naszych zdjęć nie ma

Dodano: 2013-01-25 13:37:36 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

Mapa - kalendarz wydarzeń w Beskidzie Niskim i Pogórzu:

Mapa, kalendarz wydarzeń - Beskid Niski i Pogórze

Zapowiedzi:

Więcej ⇒

STATSTYKA:

Jesteś naszym 6828010 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ