Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie


 Dział: wiadomosci Dodano: 2018-02-04 02:07 -+


W sobotni wieczór 3 lutego 2018 r. w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie odbyło się spotkanie sprawozdawcze tej jednostki.

Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie

Wzięli w nim udział, między innymi: Wójt Gminy Dębowiec Zbigniew Staniszewski, mł. bryg. Piotr Surmacz (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle), Członkowie Zarządu Gminny ZOSP w Dębowcu oraz strażacy z OSP w Cieklinie.

Spotkanie prowadził Mieczysław Czechowicz, który powitał wszystkich zebranych i przedstawił porządek zebrania. Następnie zostały przedstawione sprawozdania z działalności (Rafał Czechowicz), finansowe (Mieczysław Nabożny) i komisji rewizyjnej (Stanisław Więcek).
Cieklinscy strażacy mieli pracowity ubiegły rok, wyjeżdżali do akcji ratowniczo-gaśniczych 38 razy, w tym między innymi 30 razy do pożarów i 5 razy do miejscowych zagrożeń. Angażowali się również w działalność na rzecz lokalnej społeczności, organizowali Gminne Obchody Strażaka oraz reprezentowali gminę na X Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Osieku Jasielskim.
Po przedstawieniu projektu planu działalności na rok bieżący nastąpiła dyskusja po której przegłosowano i jednomyślnie przyjęto absolutorium dla zarządu OSP Cieklin za okres sprawozdawczy.

Wiele pochwał i podziękowań otrzymał Strażak Roku Powiatu Jasielskiego Józef Nabożny, który w drugim etapie głosowania w konkursie „Strażak Podkarpacia” uplasował się na 5 pozycji.
Jednostka OSP w Cieklinie ma jeszcze jeden powód do zadowolenia, bo do drużyny dołączyły 4 dziewczyny, którym wręczono legitymacje członkowskie.


Galeria zdjęć (28) fot. Wiesław Czechowicz

Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie Spotkanie sprawozdawcze OSP w Cieklinie
TAGI: OSP Cieklin Spotkanie Sprawozdawcze Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle


Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura SportSTATSTYKA:

Jesteś naszym 4002726 gościem.
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.