Turniej piłki nożnej

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci

Źródło: debowiec.pl  Dział: sport Dodano: 2015-07-31 21:08 -+

Tegoroczny IX już Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec odbył się 19 lipca na Stadionie Sportowym w Dębowcu.

Wzięło w nim udział 5 drużyn z terenu Gminy Dębowiec: Dębowiec, Majscowa, Wola Dębowiecka, Zarzecze oraz połączona drużyna Cieklin-Dobrynia-Duląbka. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W każdej z grup odbyły się mecze po których po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. W półfinałach zmierzyły się ze sobą drużyny
z Majscowej, Woli Dębowieckiej, Dębowca oraz połączona drużyna Cieklin-Dobrynia-Duląbka,
zaś w finale o zwycięstwo walczyły drużyny z Dębowca i połączona Cieklin-Dobrynia-Duląbka. Sędziami tegorocznego turnieju były Piotr Mroczka, Jarosław Grześków, Sławomir Kielar i Przemysław Gancarz.

Końcowa klasyfikacja IX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec przedstawiała się następująco:

I miejsce – Dębowiec
II miejsce - Cieklin-Dobrynia-Duląbka
III miejsce - Wola Dębowiecka
IV miejsce – Majscowa
V miejsce – Zarzecze

Sędziowie wybrali ponadto najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza Turnieju. Najlepszym strzelcem Turnieju został Krystian Wolski z Dębowca, najlepszym zawodnikiem został Sylwester Ciuła z Cieklin-Dobrynia-Duląbka, zaś najlepszym bramkarzem okazał się Dawid Kluk z Woli Dębowieckiej.

Turniej piłki nożnej Turniej piłki nożnej Turniej piłki nożnej Turniej piłki nożnej Turniej piłki nożnej Turniej piłki nożnej