Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zawyją syreny


 Dział: wiadomosci Dodano: 2019-07-31 09:14 -+


W czwartek, pierwszego sierpnia br. w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie Gminy Dębowiec nastąpi włączenie syren alarmowych - poinformował Sekretarz Gminy Dębowiec Piotr Zoła. 

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zawyją syreny

Syreny alarmowe będą włączone o godzinie 17. Nadany zostanie jednominutowy, ciągły sygnał dźwiękowy. W ten sposób mieszkańcy naszej gminy będą mogli oddać hołd i uczcić pamięć poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia 1944 r. wybuchło Powstanie Warszawskie - największa akcja zbrojna podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. Przez 63 dni żołnierze Armii Krajowej prowadzili heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej.fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5814110 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ