Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci 



Wybory samorządowe 2018 - Gmina Dębowiec


 Dział: wiadomosci Dodano: 2018-10-07 17:24 -+


Wybory samorządowe odbędą się w niedziele 21 października 2018 r. Przedstawiamy kandydatów na wójtów i radnych Gminy Dębowiec.

Wybory samorządowe 2018 - Gmina Dębowiec


KANDYDACI NA WÓJTA GMINY DĘBOWIEC:

Marcin Tomasz Bolek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
Stanisław Jan Mlicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Marek Michał Stój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

KANDYDACI DO RADY GMINY DĘBOWIEC:
Okręg 1
Andrzej Piątkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Robert Stanisław Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Beata Wiesława Twardowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Małgorzata Teresa Żebracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 2
Piotr Józef Poliwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Piotr Mirosław Gołuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

Okręg 3
Jan Rzońca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
Mieczysław Jan Czechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Joanna Anna Gumienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

Okręg 4
Janusz Kazimierz Budziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Grzegorz Patryk Jędryczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bogdan Andrzej Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Artur Franciszek Zoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 5
Danuta Ewa Kosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Krzysztof Baradziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stefan Adam Martauz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Grzegorz Krzysztof Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 6
Elżbieta Lepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Zbigniew Mokrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lucyna Biernacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

Okręg 7
Krzysztof Tadeusz Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
Jan Mieczysław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Marzena Agata Więcek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bronisław Roman Brągiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Aleksandra Małgorzata Stachurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 8
Katarzyna Renata Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
Zdzisław Józef Sroka-Lewosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Lidia Danuta Barzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Jerzy Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Marcin Tomasz Bolek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 9
Wiesław Jan Maczuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
Grzegorz Paweł Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Irena Janina Setlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Danuta Mariola Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Witold Wątroba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 10
Barbara Bronisława Setlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Sławomir Michnal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Adam Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Jan Piotr Duwer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 11
Justyna Stanisława Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Krzysztof Marcin Wietecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Franciszek Wiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Bożena Maria Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 12
Teresa Pachana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Andrzej Adam Konopka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stefan Tomasz Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Paweł Jan Dunaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 13
Zofia Katarzyna Misiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Maria Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kazimierz Adam Gniady
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Piotr Adam Zoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 14
Dorota Maria Sroka-Lewosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Lesław Stanisław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Teresa Helena Wróżek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
Mariusz Jędryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

Okręg 15
Adam Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
Wiesław Pięta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Adam Józef Bal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

INFORMACJA O OBWODACH
Godziny otwarcia lokali: 7:00 - 21:00.

1 Szkoła Podstawowa w Cieklinie, 337 Cieklin (Cieklin, Duląbka, Wola Cieklińska)
2 Dom Ludowy w Radości, 61 Radość (Dzielec, Pagórek, Radość)
3 Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich, 202 Łazy Dębowieckie (Łazy Dębowieckie)
4 Urząd Gminy Dębowiec, 101 Dębowiec (Dębowiec)
5 Dom Ludowy w Majscowej, 171 Majscowa (Majscowa)
6 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu, 143 Zarzecze(Zarzecze)
7 Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej, 33 (Wola Dębowiecka)
8 Szkoła Podstawowa w Dobryni, 53 Dobrynia (Dobrynia)
9 Szkoła Podstawowa w Foluszu, 53 Folusz (Folusz)
10 Dom Pomocy Społecznej Foluszu, 56 Folusz (Dom Pomocy Społecznej w Foluszu)

INFORMACJA O OKRĘGACH

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Okręg Granice
Nr 1Wola Cieklińska, Cieklin od Nr 1 - 21, 23, 25, 213, 214, 216 - 224, 288, 302, 322, 330, 336, 358, 369, 370, 375, 378, 393, 397, 404, 416.
Nr 2Cieklin od Nr : 22, 24, 26 - 70, 183, 188, 195 - 212, 215, 250 - 262, 266 - 285, 287, 290 - 292, 294, 297, 299, 301, 303, 304, 307, 309, 310, 313, 314, 316, 318, 320, 321, 323, 324 - 329, 331, 333 - 335, 337, 338, 340, 343, 346, 348, 350 - 353, 355, 357, 359, 362 - 364, 366, 382, 391, 395 - 396, 400, 402, 410, 412.
Nr 3Cieklin od Nr 71 - 182, 184 - 186, 189 - 194, 230 - 249, 263, 286, 289, 293, 296, 298, 305, 308, 311, 312, 315, 317, 319, 332, 339, 341, 342, 345, 347, 354, 356, 360, 361, 365, 368, 372, 373, 376, 377, 380 - 386, 388, 392, 394, 398 - 399, 403, 405, 409, 418 - 419.
Nr 4Duląbka
Nr 5Dzielec, Pagórek, Radość
Nr 6Łazy Dębowieckie
Nr 7Dębowiec od Nr 131 - 153, 266 - 360, 366, 374, 375, 378, 393, 403 - 408, 412, 418, 420, 421, 426, 430, 433, 434, 437, 438, 442 - 446, 448, 453, 455, 457, 460, 463, 468, 475, 477, 482, 487, 491, 494, 498, 501, 506 - 508, 511, 513, 522, 523, 526 - 528, 534, 546, 554, 562, 564, 566, 567, 569, 570, 571, 575, 576, 579, 580, 582, 591, 594, 600, 602, 604, 607, 612, 622, 624, 629, 635, 637, 638, 640 - 644, 650 - 653, 656, 661, 669 - 670, 673, 678 - 680, 685, 691, 693, 700 - 711, 715, 724, 730, 732, 735, 737, 739, 742, 752, 757, 762 - 763, 780.
Nr 8Dębowiec od Nr 2 - 21, 37, 156 - 239, 370, 372, 376, 382, 389, 392, 394, 400 - 402, 410 - 411, 419, 425, 428, 431, 432, 436, 439, 440, 450, 451, 458, 459, 465, 467, 469, 471 - 474, 478, 479, 481, 484 - 486, 488, 489, 492, 493, 495, 497, 502, 512, 514, 525, 531, 533, 536 - 538, 540, 543, 545, 547 - 549, 555 - 557, 559 - 561, 563, 565, 568, 585, 586, 590, 593, 596, 608, 609, 611, 616, 620, 621, 623, 625, 626, 627, 633, 636, 639, 646, 649, 654, 657, 662, 664, 666, 668, 674, 683, 686, 687, 689, 694, 698, 714, 721, 725, 738, 741, 750, 767, 736, 753.
Nr 9Dębowiec od Nr 22 - 36, 38, 39 - 130, 240 - 264, 362 - 365, 367 - 369, 371, 373, 377, 379 - 381, 383 - 388, 390, 391, 395 - 398, 409, 413 - 417, 422 - 424, 427, 429, 435, 441, 447, 449, 452, 454, 456, 461, 464, 466, 470, 476, 480, 483, 490, 496, 503 - 505, 509, 510, 515 - 521, 524, 529, 530, 532, 535, 539, 541, 542, 544, 550 - 553, 558, 572 - 574, 577, 578, 581, 583, 588, 589, 592, 595, 598, 599, 603, 605, 606, 610, 613 - 615, 617, 618, 630 - 632, 647, 648, 655, 659, 667, 671, 675, 682, 684, 688, 695, 696, 704, 705, 706, 708, 713, 717, 719, 723, 726, 731, 734, 774, 781.
Nr 10Majscowa
Nr 11Zarzecze od Nr 101 - 121, 124 - 127, 129, 130, 133 - 136, 139 - 141, 145 - 201, 203, 205, 206, 208, 209, 212, 214, 218, 219, 222, 225 - 227, 230 - 233, 237, 239, 241, 242 - 244, 247, 248, 250, 251, 256, 257, 260 - 263, 266, 268, 270, 271, 275, 277, 278, 283, 286, 288, 290, 292, 293 - 301, 304, 307 - 309, 311, 313 - 318, 320, 322, 324, 327.
Nr 12Zarzecze od Nr 1 - 100, 122, 123, 128, 131, 137, 138, 142, 143, 202, 204, 207, 210, 211, 213, 215, 216, 217, 220, 221, 223, 224, 228, 229, 234 - 236, 238, 240, 245, 246, 249, 252 - 255, 258, 259, 264, 267, 269, 273, 274, 276, 279, 281, 282, 284, 285, 287 - 289, 291, 296, 302, 312, 319, 321.
Nr 13Wola Dębowiecka
Nr 14Dobrynia
Nr 15Folusz




Najnowsze Wiadomości Kultura Sport

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4037186 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.