Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Biblioteka zamknięta do 25 marca


Autor: Krystyna Czechowicz  Dział: wiadomosci Dodano: 2020-03-18 20:54 -+


Szanowni Państwo!
Na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury informujemy, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie będą nieczynne dla czytelników w dniach 12 – 25 marca.

Biblioteka zamknięta do 25 marca


Okres zamknięcia Biblioteki może ulec zmianie na podstawie stosownych wytycznych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2. Prosimy o sprawdzanie aktualności na stronie Urzędu Gminy w Dębowcu.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy – bibdeb@poczta.fm lub telefoniczny - 13 441 34 99 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

Krystyna Czechowicz
Dyrektor GBP w Dębowcufb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544906 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ