Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci 



Giga panorama Cieklina


Autor: Zarzyka Grzegorz  Dział: wiadomosci Dodano: 2012-01-23 11:15 -+


Witam wszystkich.
W sumie nie planowałem dodania tego a zresztą zawsze wypadało to to to owo ale widząc ruch w swojej witrynie z tej witryny postanowiłem pokazać światu kolejne moje dziecko.
Jest to GIGA PANORAMA z widokiem na Cieklin.

Giga panorama Cieklina



Zresztą sami oceńcie czy się Wam podoba.
Istnieje możliwość zakupu panoramy w formie papierowej.
Format podstawowy to 50x185cm !!!
Można z tego wykonać nawet baner 2x7,4 metra !!!
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam.
Grzegorz.

http://www.zarzyka.eu
http://360.zarzyka.eu


Zapraszam również na stronie głównej do oglądania zabytków w szczególności cerkwi oraz kościołów.

ZOBACZ GIGA PANORAMĘ CIEKLINA ⇒

Autor: Zarzyka Grzegorz
E-mail: biuro@zarzyka.eu


Galeria zdjęć (1)

Giga panorama Cieklina


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ autor: Do SQ8NGS piszesz zeby "unikac" tego czy tamtego ... fajnie sie pisze gorzej w praktyce ... niestety nie da sie obejsc niektorych rzeczy przy takich panoramach ... do GIGAPANORAMY Jasła podchodizlem juz kilkukrotnie z roznych miejsc ale jest problem bo np na 2 klatkach trafia sie OOOOGRRRROOOOMMMNNEEE drzewo i lipa ... nie przeskoczysz tego nie usuniesz ... co do traw i kompozycji tej panoramy mozna bylo kadrowac na waski pasek juz o tym pisalem ale wtedy straci to na wygladzie myslalem o tym ale w koncu zostawilem w ogrg pozdrawiam

Odpowiedz Dodano: 2012-02-03 08:52:05

 ~ SQ8NGS: Jako "rzeczy, które powinniśmy unikać" miałem na myśli np. trawy lub za dużo nieba . Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał. Chodzi o zachowanie odpowiedniej kompozycji.

Odpowiedz Dodano: 2012-01-29 11:21:53

 ~ ciekl-G: Dla nas Cieklinka to tak jak Giewont dla Zakopanego ale nie tylko dla nas www.cieklin-ski.pl/ciekawostki.html-Mam,romanse,z,geografia,-,Andrzej,Stasiuk,1 Panorama Cieklina - fajnie

Odpowiedz Dodano: 2012-01-27 20:40:30

 ~ klick: Ale mnie się to naprawdę podoba i jeśli chodzi o mnie to mogłoby być tak jak jest tylko po prostu interesowało mnie czy są jeszcze inne możliwości.

Odpowiedz Dodano: 2012-01-27 19:58:18

 ~ autor: :-) czasem nie przejdzie sie tematu bo słońce, bo wysokie trawy, zasłaniające drzewa itp... wszystkiego sie nie da miec ... widze ze najbardziej boli Was brak Cieklinki ... heheh ale powiem szczerze ze nie mialem zielonego pojecia ze jest ona tak ważna :-) wytlumacze dlaczego z okolic skrzyzowania na Folusz to robilem 1. uzyskalem najlepsza widocznosc, 2. najlepsza kompozycja samej miejscowosci 3. emementy strategiczne kościół - cmetarz, zawsze znajdzie sie cos czego nie ma nie wszystko da sie pokazac z powosow ograniczen itp itd ... jesli robilbym ta panorame na zlecenie z pewnoscia dostalbym instrukcje co ma byc itp itd ... ale ze jest to praca tylko pokazowa to wybaczcie :-) pozdrawiam

Odpowiedz Dodano: 2012-01-27 11:15:29

 ~ do SQ8NGS: Moim zdaniem jest wiele ważnych obiektów w Cieklinie, które niewątpliwie powinny znależć się w takiej panoramie, nie rozumiem tylko , których powinno się uniknąć?.*);

Odpowiedz Dodano: 2012-01-27 09:19:05

 ~ SQ8NGS: Po obejrzeniu mogę stwierdzić, że pomysł bardzo dobry. Jednak jestem za tym, żeby wykonać panoramę z innej perspektywy. Uniknęlibyśmy niepotrzebnych obiektów a w zamian zyskalibyśmy Cieklinkę, która niewątpliwie jest bardzo ważnym elementem Cieklina.

Odpowiedz Dodano: 2012-01-27 07:54:52

 ~ autor: pisalem wczesniej szerzej nie da sie zrobic bo jest to ograniczenie po dlugim boku bo juz pisalem ze zdjecia robi sie w poziomym ustawieniu aparatu po wykadrowaniu zostalby wsski maly pasek malo atrakcyjny roznica w panoramach sferycznych i plaskich jest taka ze robi sie je na innnych obiektywach co do samej panoramy ma ona przedstawiac Cieklin i przedstawia a to ze uciety jest Liwocz to chyba nie o niego chodzi co do turtoriali poszukaj na youtube serii 6 lekcji roznice sa tez przy programach kazdy ma inne wymogi wiekszosc kadruje tez automatycznie panoramy po zlozeniu jest to dlugi i trudny temat a czasem i on okazuje sie zaskakujacy ...

Odpowiedz Dodano: 2012-01-25 18:48:51

 ~ Fotoamator: Widzę ze kolega zbyt się tu denerwuje. Filmik dodałem bo zainteresowałem się tematem nie jest to mój film. Co do kompozycji panoramy to widzę ze szkoda pisać skoro nie widzisz błędu. Trawy zajmują 3/4 panoramy a góry poucinane. Stec kolegę na więcej bo widać to na innych panoramach.

Odpowiedz Dodano: 2012-01-25 12:17:50

 ~ autor: po obejrzeniu Twojego turtoriala stwierdzam jedno jaki "fotoamator" taki turtorial :-) a co do robienia to juz koles robi blad podczas wykonywania zdjec jak chcesz zapraszam do siebie sam zobaczysz jak to sie robi a jesli masz lepsza panorame o lepszych parametrach i ostrosciach pokaz chetnie sie czegos naucze :-) pozdrawiam

Odpowiedz Dodano: 2012-01-25 09:01:29

 ~ autor: do fotoamator po pierwsze to nie jest panorama sferyczna po drugie napisz co jest zachwiane :-) a gigapanorama nie jest robiona tak jak sfera jest wykonywana na obiektywach długoogniskowych tu akurat NIKKOR 80-200 f:2.8 a zdjecia robione sa w pionie a tu

Odpowiedz Dodano: 2012-01-25 08:48:38

 ~ Fotoamator: No co do kompozycji panoramy Cieklina to można się czepiać, bo jest zachwiana ale pracy przy zrobieniu panoram jest dużo roboty, polecam film na http://patrz.pl/filmy/jak-tworzyc-wirtualne-panoramy-sferyczne-tutorial

Odpowiedz Dodano: 2012-01-24 14:34:23

 ~ autor: tak oczywiscie wszystko mozna na Cieklinie zrobilem ogranicznie powiekszenia do 300% co do zwiedzania mozna zrobic spacer nawet po całej gminie Dębowiec ale to są pieniądze nikt harytatywnie tego nie robi co do GigaPanoramy dookólnej to potrzeba okolo 300-600 zdjęć zeby to wyszlo OK moze w przyszłosci jak tematem zainteresuje się Gmine to cos sie pojawi :-)

Odpowiedz Dodano: 2012-01-24 09:54:41

 ~ klick: Jeszcze raz ja. Nie ukrywam, że na takim wirtualnym spacerze chciałabym zaglądnąć do wielu zakamarków. Czy np. można by wejść do Kościoła lub do Domu Kultury albo zaglądnąć do Muzeum lub Urzędu Miasta, może zaglądnąć na basen lub do innych ciekawych miejsc Nie wiem czy takie coś byłoby możliwe, ale byłoby ciekawie.

Odpowiedz Dodano: 2012-01-24 09:20:25

 ~ klick: Super, ale też chętnie oglądnęłabym tę panoramę z innej perspektywy, dookoła jest tyle wzniesień, że chyba nie byłoby to trudne. A można by w tej panoramie ująć jakoś Józefów bo w sumie to też przecież Cieklin. Oglądałam też Panoramę Jasła tzn. ten wirtualny spacer po Jaśle, można by coś takiego zrobić z Cieklinem?

Odpowiedz Dodano: 2012-01-24 09:10:51

 ~ :-): fajna jest ta panorama z Baranie i z Osieka http://360.zarzyka.eu/baranie/index.html http://360.zarzyka.eu/osiek/index.html

Odpowiedz Dodano: 2012-01-23 21:27:01

 ~ autor: moze z innej perspektywy byloby lepiej Cieklinke pokazac od skrzyzowania na Folusz za duzo byloby pustki po lewej stronie nic straconego jeszcze zrobie :-) dla informacji zdjecie to sklada sie z ponad 60 zdjec!!! co do nieba -- cos kosztem czegos zdjecia sa robione w pionie z minimalnym przesunieciem jak cos jeszcze "splodze" z pewnoscia sie podziele z Wami pozdrawiam Grzegorz

Odpowiedz Dodano: 2012-01-23 20:33:42

 ~ miejscowy: owszem szkoda że Cieklinki niema, ale Liwocz ucięty lepiej jak by było trochę więcej nieba widać, poza tym fajna sprawa

Odpowiedz Dodano: 2012-01-23 16:57:33

 ~ mark: brakuje mi tu najważniejszego - Cieklinki!

Odpowiedz Dodano: 2012-01-23 14:00:50
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5313476 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

stat4u