Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Komenda PP w Jaśle poszukuje Krzysztofa Ochałka, mieszkańca DPS w Folusz


 Dział: wiadomosci Dodano: 2012-07-13 23:32 -+


Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje Krzysztofa Ochałka, 26-letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Komenda PP w Jaśle poszukuje  Krzysztofa Ochałka, mieszkańca DPS w Folusz

Krzysztof Ochałek we wtorek 3 lipca 2012 r. około godziny 12.30 wyszedł z DPS w Foluszu na udzieloną mu przepustkę i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego: wzrost 186 cm, waga 109 kg, krępej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, twarz okrągła, oczy niebieskie, nos prosty, mały, uszy średnie, przylegające. W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w: czarny podkoszulek z krótkim rękawem oraz ciemne spodnie dresowe.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 13 44 38 310, tel. alarmowy 997, tel. zaufania 13 44 38 370.

KPP w Jaślefb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7184473 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ