Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW


Źródło: SP Cieklin  Dział: sport Dodano: 2017-04-07 21:06 -+


Już po raz drugi Szkoła Podstawowa z Cieklina reprezentująca gminę Dębowiec wygrała zawody powiatowe w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Zawody odbyły się 31 marca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Trzcinicy. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osobnicy. W turnieju wzięło udział 5 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego: SP nr 2 Osobnica, SP Harklowa, SP Nowy Żmigród, SP Cieklin oraz SP Nr 1 Osobnica. Zwyciężył zespół Szkoły Podstawowej z Cieklina prowadzony przez Panią Ewę Stusowską, awansując tym samym do zawodów rejonowych. Zawody minęły w miłej sportowej atmosferze, każda szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom.

Klasyfikacja końcowa drużyn:

I miejsce - SP CIEKLIN - awans do zawodów rejonowych
II miejsce - SP Harklowa
III miejsce- SP nr 2 Osobnica
IV miejsce - SP Nowy Żmigród
V miejsce - SP nr 1 Osobnica

Skład drużyny: Sylwester Ślusarczyk, Filip Czapeczka, Tobiasz Mlicki, Wiktor Twardzik, Kacper Spólnik, Daniel Maczuga, Jakub Ślusarczyk, Paweł Starzec oraz Jakub Kozak i Marcin Czechowicz.

/E.S./

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!!!


Galeria zdjęć (11) fot. SP Cieklin

SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z CIEKLINA NAJLEPSZA W POWIECIE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓWKomentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4051677 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.