Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Trzech nastolatków odpowie za podpalenie kilkunastu bali siana w Woli Cieklińskiej


Źródło: KPP Jasło  Dział: wiadomosci Dodano: 2021-04-16 15:26 -+


Policjanci z jasielskiej komendy wyjaśnili sprawę podpalenia kilkunastu bali siana w Woli Cieklińskiej. Sprawcami okazali się trzej nastoletni mieszkańcy gminy Dębowiec. Zostali przesłuchani, dwóch z nich przyznało się do winy. Będą odpowiadać za zniszczenie mienia o wartości kilku tysięcy złotych.

Trzech nastolatków odpowie za podpalenie kilkunastu bali siana w Woli Cieklińskiej

Sprawa miała swój początek 5 kwietnia br. Około godziny 6.30, policjanci z Jasła zostali skierowani do Woli Cieklińskiej, gdzie według zgłoszenia doszło po pożaru kilkunastu bali siana. Mundurowi potwierdzili to zdarzenie. W rozmowie ze strażakami prowadzącymi akcję gaśniczą, ustalili, że w miejscu pożaru doszło do celowego podłożenia ognia, a tym samym zniszczenia mienia wartego kilka tysięcy złotych.

Nad wyjaśnieniem sprawy oraz ustaleniem odpowiedzialnych z podpalenie siana pracowali policjanci z wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego wytypowali podejrzanych. Okazali się nimi trzej nieletni mieszkańcy gminy Dębowiec, w wieku 17,16 i 15 lat. Przedwczoraj nastolatkowie zostali przesłuchani w związku z popełnieniem przestępstwa zniszczenia mienia. Dwaj przyznali się do tego czynu i złożyli wyjaśnienia.

Zebrane w tej sprawie materiały zostaną skierowane do sądu, który zadecyduje o dalszym losie nieletnich.

pw


TAGI: Podpalenie Wola Cieklińska Policja Gmina Dębowiec

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ cif: To że wszystkie pożary łak, bali to celowe i świadome podpalenia to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Należy w tym miejscu podziękować Policji że w końcu coś drgnęło w sprawie wykrywania sprawców podpaleń w gminie Dębowiec i powiecie, ale oczekiwania są większe, bo i podpaleń z każdym rokiem jest coraz więcej

Dodano: 2021-04-16 20:42:16 Odpowiedz

 ~ Boren Waffet: A to nicponie

Dodano: 2021-04-16 20:10:17 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 8942464 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 19.9 °C Prędkość wiatru: 1.7 km/h Kierunek wiatru: 153 °
Ciśnienie: 979 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ