Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI”


Źródło: SP Cieklin  Dział: sport Dodano: 2017-10-17 19:26 -+


Dnia 06 października 2017 roku uczennice z naszej szkoły wzięły udział w Międzygminnym Festiwalu Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii „dwójki”. 

UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI”

Organizatorami zawodów była Szkoła Podstawowa w Dębowcu. Do zawodów zgłosiło się 14 par dziewcząt z powiatu jasielskiego. W pierwszej fazie drużyny podzielono na 4 grupy, w których rozegrano spotkania "każdy z każdym". Do grupy finałowej awansowało osiem najlepszych drużyn. Mecze finałowe stały na wysokim poziomie i były bardzo zacięte. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Uczennice z naszej szkoły zajęły podczas turnieju III oraz VIII miejsce.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

III miejsce: SP CIEKLIN 1 - Natalia Czapeczka/ Eliza Mlicka (klasa V)

VIII miejsce: SP CIEKLIN 2 -Kamila Szudy/ Kamila Czapeczka (klasa IV)

E.S.


Galeria zdjęć (15) fot. SP Cieklin

UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI” UDZIAŁ W MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „DWÓJKI”

TAGI:

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5975450 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ