Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Wiosenne pożary łąk i nieużytków


Autor: Wiesław Czechowicz  Dział: wiadomosci Dodano: 2022-03-17 22:43 -+


Wiosną, jak co roku strażacy mają dużo wezwań do palących się traw, nieużytków i zalesień. Ciągle słychać jadące na sygnałach wozy gaśnicze. 

Wiosenne pożary łąk i nieużytków

Dzisiaj 17 marca 2022 r. jednostka OSP z Cieklina wyjeżdżała dwukrotnie do pożarów traw i nieużytków rolnych. Pierwszy wyjazd o godzinie 15:50 do pożaru w miejscowości Wola Cieklińska, gdzie paliły się baloty oraz łąki. W tej akcji brały udział również jednostki: OSP KSRG Dębowiec i OSP Wola Cieklińska. Drugi rozległy pożar wybuchł przed godziną dziewiętnastą u podnóża góry Cieklinki, na południowo-wschodnim zboczu. Ogień był rozległy i bardzo szybko rozprzestrzeniał się w kierunku lasu. Teren ten jest bardzo trudny do prowadzenia akcji gaśniczej, ze względu na liczne mokradła co uniemożliwia szybkie dotarcie wozów strażackich na miejsce pożaru. W tej akcji brało udział 6 jednostek:
- OSP Cieklin
- OSP KSRG Dębowiec
- OSP Wola Cieklińska
- OSP Lipinki
- OSP Bednarka
- PSP Jasło


Galeria zdjęć (18) fot. Wiesław Czechowicz

Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków Wiosenne pożary łąk i nieużytków

TAGI: Pożar Łąki OSP Cieklin OSP KSRG Dębowiec OSP Wola Cieklińska OSP Lipinki OSP Bednarka PSP Jasło

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10710819 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 5.9 °C Prędkość wiatru: 5.5 km/h Kierunek wiatru: 177 °
Ciśnienie: 985 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ