Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Wypadek w Nienaszowie


Źródło: KPP Jasło  Dział: wiadomosci Dodano: 2017-07-03 21:24 -+


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Nienaszowie na drodze powiatowej.

Wypadek w Nienaszowie

Kierujący osobową alfą romeo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazdu uderzył w betonowy przepust i dachował. Kierujący z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 13:30, dyżurny jasielskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Nienaszowie. Z przekazanych informacji wynikało, że w leżącym na dachu samochodzie znajduje się zakleszczona osoba. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobową alfą romeo, 20-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, jadąc od strony Sulistrowej w kierunku Nienaszowa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Samochód z impetem uderzył w betonowy przepust po czym wylądował na dachu w przydrożnym rowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy, z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Na miejscu funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

pw


Galeria zdjęć (5) fot. KPP Jasło

Wypadek w Nienaszowie Wypadek w Nienaszowie Wypadek w Nienaszowie Wypadek w Nienaszowie Wypadek w Nienaszowie
TAGI:


Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ mieszkaniec: będzie ten chodnik czy nie? Będzie ograniczenie prędkości albo progi zwalniające? Bo już kilku juniorów w audi i bmw rozpędza się tu ponad 100!!!!!

Odpowiedz Dodano: 2017-08-14 17:09:41

 ~ mieszkaniec piPOLAK: Kiedy młodzież przestanie ponosić ułańska fantazja? A kiedy teren zabudowany Dębowca tzn. tablica ”dosięgnie” Bajdy? (Józefów las już jest terenem zabudowanym) A chodniki od ”diablego mostka” po Syzmę?

Odpowiedz Dodano: 2017-07-04 15:48:06
Najnowsze Wiadomości Kultura SportSTATSTYKA:

Jesteś naszym 4021491 gościem.
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.