Zmiany w Starostwie Powiatowym w Jaśle


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zmiany w Starostwie Powiatowym w Jaśle


 Dział: wiadomosci Dodano: 2012-05-11 00:16 -+


W ramach działań oszczędnościowych podjętych przez Starostwo Powiatowe w Jaśle planowane jest w najbliższym czasie przeniesienie Powiatowego Zarządu Dróg (PZD) oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Zmiany w Starostwie Powiatowym w Jaśle

z budynku przy ul. Modrzejewskiego do głównego budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Rynek 18. Pozwoli to na skupienie biur PZD i Inspektora Nadzoru Budowlanego wspólnie z innymi, w głównym budynku Starostwa Powiatowego, a tym samym zaoszczędzenie na funkcjonowaniu administracji powiatowej. W planach jest sprzedaż części budynku przy ul. Modrzejewskiego.

Nastąpią również zmiany w organizacji biur w Starostwie Powiatowym. Biura Starosty Jasielskiego, Wicestarosty Jasielskiego, Etatowego Członka Zarządu oraz Sekretariat przeniesione zostaną na III piętro. Na tym poziomie znajdą się także biura pozyskiwania funduszy z UE, wydziału inwestycji, radców prawnych oraz PZD.

Szczegółowe informacje o zmianach w usytuowaniu poszczególnych biur zamieszczone zostaną na tablicy informacyjnej na parterze Starostwa Powiatowego, urzędowej stronie internetowej oraz przesłane będą do lokalnych mediów.

Starosta Jasielski oraz pracownicy poszczególnych wydziałów pracujący na III piętrze, do czasu zapewnienia dostępności tych pomieszczeń (przebudowa windy) dla osób niepełnosprawnych, starszych i mających problemy z poruszaniem się przyjmować będą interesantów - w razie potrzeby po zgłoszeniu - w pokoju 215 na II piętrze.

Starostwo Powiatowe w Jaśle


#cieklin #cieklinie #narty #historia narciarstwa #cieklin-ski #ciekliński #cieklinka #parafia cieklin #dobrynia #folusz

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ lop:

Dodano: 2014-03-26 21:01:45 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 11245202 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.