Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec


Autor: Łukasz Michnal
fot. Waldemar Ochała
 Dział: sport Dodano: 2013-12-06 11:57 -+


W czwartek 5 grudnia w hali sportowej przy SP w Zarzeczu odbył się " I Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec w Halowej Piłce Nożnej". O tytuł najlepszej drużyny turnieju walczyli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy.

I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec

Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach wiekowych: rocznik  2001/2002 oraz 2003/2004. W kategorii wiekowej 2001/2002 bezkonkurencyjna okazała się drużyna reprezentująca barwy SP Zarzecze, która nie przegrała ani jednego spotkania w całym turnieju. W grupie młodszej miejsce pierwsze zajęła reprezentacja SP w Woli Dębowieckiej.

Klasyfikacja generalna rocznik 2001/2002
      1. SP Zarzecze
      2. SP Dębowiec
      3. SP Wola Dębowiecka
      4. SP Cieklin
      5. SP Dobrynia
Klasyfikacja generalna rocznik: 2003/2004
      1. SP Wola Dębowiecka
      2. SP Dębowiec
      3. SP Cieklin
      4. SP Folusz
      5. SP Zarzecze

W obu kategoriach wybrano najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju. W starszej kategorii wiekowej najlepszym strzelcem okazał się Patryk Sypień z SP Zarzecze (9bramek), najlepszym bramkarzem został Barłomiej Kaszowicz (SP Dębowiec), zaś zawodnikiem turnieju Szymon Iskrzycki reprezentujący SP Wola Dębowiecka.
W grupie rocznika 2003/2004 najlepszym strzelcem został Karol Gniady, który do siatki rywali trafiał trzykrotnie w całym turnieju, bramkarzem turnieju został Arkadiusz Misiołek, zaś zawodnikiem turnieju w tej grupie wiekowej wybrano Kacpra Spólnika.
Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczał Wójt Gminy Dębowiec, który jednocześnie był fundatorem nagród dla  najlepszych szkół oraz zawodników turnieju. Organizacją oraz prowadzeniem zawodów zajęli się działacze klubu sportowego "Huragan" przy współpracy z dyrekcją  SP  Zarzecze. Wszystkim osobom, które dołożyły wszelkich starań aby to wyjątkowe wydarzenie sportowe mogło zostać zrealizowane składamy serdeczne słowa uznania. Indywidualne podziękowania płyną pod adresem Wójta Gminy Dębowiec Pana Zbigniewa Staniszewskiego, który czynnie wspiera działalność sportową w Zarzeczu oraz Pani Dyrektor Ireny Inglot za udostępnienie hali sportowej na czas zawodów oraz zajęć treningowych, z młodzieżą terenu naszej gminy. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na kolejną edycję turnieju, który mamy nadzieję z jeszcze większym rozmachem zawita w Zarzeczu za rok.


Galeria zdjęć (16)

I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec I Mikołajkowy Turniej SP z Gminy Dębowiec

TAGI: Gmina Dębowiec Szkoła Podstawowa Cieklin Dobrynia Folusz Wola Dębowiecka Zarzecze

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7828530 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ