Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Policjant po służbie ujął nietrzeźwego motocyklistę - gmina Nowy Żmigród


Źródło: KPP Jasło  Dział: wiadomosci Dodano: 2017-07-19 18:52 -+


Policjant z wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy, w dniu wolnym od służby, ujął nietrzeźwego motocyklistę. 48-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, kierował motocyklem bez hełmu ochronnego, na dodatek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjant po służbie ujął nietrzeźwego motocyklistę - gmina Nowy Żmigród

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18 w Łężynach. 48-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, wyjechał z drogi gruntowej na drogę powiatową relacji Łajsce - Łężyny, wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Pojazdem tym kierował policjant, pełniący na co dzień służbę w wydziale ruchu drogowego jasielskiej komendy. Funkcjonariusz miał dzień wolny od służby. Jednak widząc zachowanie motocyklisty nabrał podejrzeń, że może być nietrzeźwy. Kierujący jednośladem nie miał hełmu ochronnego i jechał zygzakiem, a po kilku metrach zatrzymał się. Policjant podszedł do mężczyzny i potwierdził swoje przypuszczenia. Od motocyklisty wyczuł alkohol.

Funkcjonariusz powiadomił o tym zdarzeniu oficera dyżurnego. Podczas interwencji okazało się, 48-latek jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,2 promila alkoholu. Na dodatek nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami, a motocykl, którym kierował nie był dopuszczony do ruchu.

Za popełnione czyny 48-latek niebawem odpowie przed sądem.

pw
Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ SYMPATYK PRAWA!: Policjanci z Polski! Bierzcie przykład z kolegów z Nowego Żmigrodu! Zaskakują pozytywnie i w konkursach i w życiu!!! POWODZENIA!

Odpowiedz Dodano: 2017-07-28 11:17:22
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport


STATSTYKA:

Jesteś naszym 4035474 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.