Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia


Autor: Rafał Czechowicz  Dział: wiadomosci Dodano: 2019-06-13 13:05 -+


W dniu 09.06. zostały przeprowadzone ćwiczenia wewnętrzne w jednostce OSP Cieklin w temacie: „POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH Z JEDNOCZESNYM PODAWANIEM WODY NA PUNKT ZA POMOCĄ GBA”

POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia


Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie maksymalnej wydajności pomp, możliwość pozyskiwania słodkiej wody z otwartych zbiorników wodnych oraz transportu wody na duże odległości.


Galeria zdjęć (5) fot. Rafał Czechowicz

POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia POZYSKIWANIE WODY Z OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH - ćwiczenia


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5623581 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ