Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Relacja z Dni Dębowca 2017


Źródło: debowiec.pl  Dział: kultura Dodano: 2017-07-25 14:41 -+


Za nami Święto Gminy Dębowiec, czyli cały dzień dobrej zabawy. W niedzielę dziewiątego lipca 2017 r. w Gminie Dębowiec na stadionie sportowym wystąpili znani artyści, a goście mieli okazję do skorzystania z wielu przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Relacja z Dni Dębowca 2017

 Gwiazdą wieczoru był zespół „Zbóje” wykonujący utwory na góralską nutę.
Zabawa rozpoczęła się chwilę po godzinie 16.00 kolorowym i wesołym programem dla dzieci. Najmłodsi goście z wielkim zaciekawieniem oglądali teatrzyk kukiełkowy. Nieco później zaprezentowali się specjaliści od wywoływania uśmiechu na twarzy, czyli kabaret „Koń Polski”. Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami a wielu z nas do dzisiaj powtarza slogan: „Marian? Czy Ty mnie jeszcze kochasz?” Po szybkiej próbie dźwięków na scenę wkroczył zespół „Pajujo”, który szczególnie zainteresował miłośników reggae. Program przygotowali w rytmach skocznej i radosnej muzyki. Prowadzący imprezę zaprosił na scenę Pana Wójta Gminy Dębowiec- Zbigniewa Staniszewskiego. Pan Wójt podziękował wszystkim za przybycie oraz zaprosił do wspólnej zabawy. 
Wieczorem atmosferę ożywił zespół coverowy „Tacy Sami”. Prezentując publiczności swoje aranżacje przebojów zespołu „Lady Pank” sprawił, że na plac stadionu zjechali miłośnicy mocniejszej muzyki. Wykonali utwory takie jak: „Kryzysowa narzeczona”, „Marchewkowe Pole”, „Zostawcie Titanica”, „Tacy Sami”, „Zawsze tam gdzie Ty”. Wielu gości tańczyło i oglądało efekty specjalne takie jak flagi i efekty pirotechniczne. Chociaż występ zespołu coverowego nieco się przedłużył, wszyscy miłośnicy góralskiej muzyki czekali na występ gwiazdy wieczoru.
Po chwili przerwy na estradzie pojawił się zespół „Zbóje”. Swoimi utworami zapewnili gości że to będzie „Nieprzespana noc”, a „Życie to tylko chwila”. Publiczność bacznie obserwowała też inscenizację zakutego w dyby górala. Mogliśmy też podziwiać tradycyjne góralskie stroje .
Na finał przewidziano pokaz sztucznych ogni i zabawę taneczną. Oczywiście podczas całej imprezy dzieci mogły korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji takich jak dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, ścianka wspinaczkowa, eurobungee i kolejka torowa. Dorośli zasiedli również w ogródku gastronomicznym. Do wyboru goście mieli chłodne napoje, lody, frytki, popcorn, potrawy z grilla i wiele innych smakołyków. Była to tez świetna okazja na wspólne spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Pan Wójt składa podziękowania za obecność i dobrą zabawę podczas Dni Dębowca! Zapraszamy za rok!


Galeria zdjęć (14) fot. debowiec.pl

Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017 Relacja z Dni Dębowca 2017

TAGI:


Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ zbój nik: sympatyk wójta? i rady gminy???!!! zbóje w gminie i cieklinie

Odpowiedz Dodano: 2017-08-14 17:11:09

 ~ riko62: Koncert jaki na Dni Dębowca dał zespół ZBÓJE to było coś pięknego , prawdziwa goralska muzyka, w wykonaniu świetnego zespołu, nie jakies dyskopolo po góralsku, jak gra już większość zespołów góralskich

Odpowiedz Dodano: 2017-08-05 21:24:10
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4076161 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.