Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu


Źródło: OSP KSRG Dębowiec  Dział: wiadomosci Dodano: 2022-01-14 22:39 -+


Dzisiaj 14 stycznia 2022 r. około godziny 13:20 służby ratownicze zostały wezwane do osoby, która złamała kończynę dolną.

Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na ścieżce przyrodniczej „Folusz” w kierunku wychodni skalnej zwanej „Diabli Kamień” w miejscowości Folusz. Na miejsce wyjechały dwa zastępy OSP KSRG Dębowiec, JRG PSP Jasło, ZRM z Jasła, LPR Ratownik 10 z Sanoka oraz Grupa Krynicka GOPR. Po dotarciu na miejsce jedna grupa strażaków wraz z ZRM w Jaśle udała się do poszkodowanego, a druga grupa strażaków zabezpieczyła miejsce do lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Osoba poszkodowana po udzielonej pomocy medycznej została zabrana do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle przez ZRM. Interwencja zespołu powietrznego LPR nie była wymagana.


Galeria zdjęć (5) fot. OSP KSRG Dębowiec

Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu Nieszczęśliwy wypadek na szlaku w Foluszu

TAGI: Folusz Turysta OSP KSRG Dębowiec Gmina Dębowiec

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 9870742 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 5.6 °C Prędkość wiatru: 2.7 km/h Kierunek wiatru: 144 °
Ciśnienie: 986 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ